Kompanijski oglas Objavljeno: apr 23 2024 02:04

Agent prodaje u call centru

Objavljeno: apr 23 02:04
Pregleda: 10
Kompanija Digital Azut d.o.o. kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju:

Nudimo Vam:
• Fiksnu neto zaradu od 60.000 - 120.000 rsd uz mogućnost bonusa
• Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
• Obezbeđen ručak od strane firme
• Radno vreme 8-16h radnim danima ( vikendi slobodni )
• Dinamičan i kreativan posao kao i timski rad
• Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
• Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
• Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
• Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;
Opis posla:
• Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
• Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
• Vođenje evidencije u CRM-u
• Usvajanje novih veština i tehnika prodaje
Profil kandidata:
• Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
• Komunikativan i dobar pregovarač
• Poznavanje osnovnog rada na računaru
• Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
• Organizovan I orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji? Javi nam se I budi deo naše kompanije koja već dugi niz godina godina uspešno posluje. Očekujemo tvoju prijavu!

Opis linka

Digital Azut

Kompanija Digital Azut je jedna od vodećih marketinških kuća na našim prostorima.
Poseti stranicu naše prodavnice

Prodavac