Objavljeno: sep 13 2023 02:09

Agent prodaje u call centru

Objavljeno: sep 13 02:09
Pregleda: 5
Kompanija Digital Azut d.o.o. kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju:

NUDIMO VAM:

• Fiksnu neto zaradu od 60.000-120.000 rsd uz mogućnost bonusa
• Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
• Obezbeđen ručak od strane firme
• Radno vreme 8-16h radnim danima
• Dinamičan i kreativan posao, timski rad
• Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
• Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
• Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
• Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;

OPIS POSLA:

• Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
• Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
• Vođenje evidencije u CRM-u
• Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

PROFIL KANDIDATA:

• Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
• Komunikativan i dobar pregovarač
• Poznavanje osnovnog rada na računaru
• Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
• Organizovan I orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji? Javi nam se I budi deo naše kompanije koja već deset godina uspešno posluje. Očekujemo tvoju prijavu!

5
0648112307