Objavljeno: apr 21 2021 03:10

Vozač/dostavljač u Zagrebu (B kategorija)

Objavljeno: apr 21 03:10
Pregleda: 10
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske koja se bavi dostavom zbog povećanja obima posla potražuje veći broj vozača B kategorije
Pozicija: Vozač/dostavljač (B kategorija)

Mesto rada: Zagreb, Hrvatska

OPIS POSLA:
• Dostava na kućnu adresu na teritoriji grada Zagreba automobilom ili skuterom
USLOVI:
• Potrebna vozačka dozvola B kategorije (Aktivan vozač)
• Opšta zdravstvena sposobnost.
• EU dokumenta

FIRMA OBEZBEĐUJE:
• Ugovor o radu i svi benefiti iz radnog odnosa
• Smeštaj
• Zaposlenje na duži vremenski period
•Prijavljeni radni odnos-Ugovo o radur;
•Socijalno i zdravstveno osiguranje;
•Mesečna zarada od 800 do 1100 evra ;
•Isti status radnika zemlje zaposlenja
•Poslodavac obezbeđuje bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled, opremu;
* Kandidati koji žele da se prijave treba da dostave obavezno: CV (ime, prezime, broj telefona, mail i radno iskustvo) i kopiju vozačke dozvole.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: [email protected] ili poslati poruku na Viber + 381 60 329 99 34
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.
10