Objavljeno: jan 18 2024 03:53

Magacinski radnik

Objavljeno: jan 18 03:53
Pregleda: 15
Kompanija Milšped doo. Beograd je regionalni lider u oblasti logistike, transporta i špedicije. Sektor logistike mleka i mlečnih proizvoda kompanije Milšped širi svoj tim i raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

(Zemun, Beograd)

Glavna zaduženja:
- Poslovi utovara i istovara robe, kao i svih vidova manipulacije robom
- Praćenje održavanja skladišne opreme i skladišnog objekta
- Obavlja skladišne operacije kroz rad sa RF terminalima

Potrebni uslovi:
- Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- Minimum završena osnovna škola

Nudimo:
- Redovnu i konkurentnu zaradu
- Ostvarivanje mesečnih bonusa
- Plaćeni putni troškovi
- Prvi ugovor na određeno sa mogućnošću produženja na neodređeno
- Mogućnost napredovanja i usavršavanja
- Rad u skladištu pod temperaturnim i ambijentalnim režimom

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za razvoj i usavršavanje, pošaljite nam svoju biografiju.
15
0603593478