Objavljeno: jul 27 2021 05:11

Kontrolor putnih isprava u javnom prevozu

Objavljeno: jul 27 05:11
Pregleda: 7
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Kentkart Southeasr Europe d.o.o. iz Beograda, radi zakup oglasnog prostora,koji za svoje potrebe potrazuje kandidate za radnu poziciju:
KONTROLOR PUTNIH ISPRAVA U JAVNOM PREVOZU
-Mesto rada: Beograd
-Veći broj izvršioca
-Opis posla:
• Kontrola putnih isprava na svim linijama u zonama ITS-a u Beogradu
• Vrši neposrednu kontrolu korisnika – proveru validnosti putnih isprava
• Vrši kontrolu naplate prevoza od strane voznog osoblja
• Vrši izdavanje i naplatu posebnih karata u vozilu
• Vrši izdavanje zapisnika u vozilu

-Nudi se:
-ugovor o radu
-fiksna zarada+bonusi
-personalizovana bus plus karta
-Uslovi :
-sss

Kandidati prijave mogu poslati na mejl: [email protected] ili sa mogu direktno javiti na telefone: 0641260055, 0113614178

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.

7
+381641260055