Objavljeno: sep 21 2017 11:49

Građevinsku radnik Slovenija

Objavljeno: sep 21 11:49
Pregleda: 6
Građevinski radnik
Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Opis posla: šifra 005
Rad na gradilištu nizke in visoke gradnje

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja građevinske smjeri (zidar, tesar, armirač)
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• vozačka dozvola B kategorije 5 godina, C prioriteta
• Namanje 2 godine iskustva u sličnom položaju,
• Dobro fizičko stanje
• motoričkih sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• poželjno poznavanje njemačkog ili engleskog jezika.
• starost od 20 do 50 godina

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja na neodređeno vreme,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (početna od 1200€ dalje ovisi od znanja i iskustva)
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana plača se svaki dan po 5,50€
• godišnji odmor najmanje 18 dana
• poslodavac organizuje boravak, u vezi troškova dogovor
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac
Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati)
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
6

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija