Objavljeno: dec 27 2017 10:35

Vozač C kategorije mikser in rad sa betonskom pum

Objavljeno: dec 27 10:35
Pregleda: 6
Vozač C kategorije mikser in rad sa betonskom pumpom šif.019

Naš partner je preduzeće, koje upravlja jednom od najsavremenijih fabrika betona u Ljubljani i Sloveniji. Betonski pogon ima kapacitet od 90 m3, koji se postiže korišćenjem planetarnog miksera i brzog procesa dozirnih materijala. Ukupna proizvodnja svežih betonskih smeša kompjuterizovana, dok se protok ulaznih i izlaznih materijala vrši elektronskim sistemom vaganja s kontrolnim sistemom, tako da je za kupce, pored kvaliteta, najvažnija i količina.

Fabrika betona ima pokrivenu deponiju za potrebe betonskih mešavina od 1000 m3 i dodatnih 200 m3 u betonske kante, što znači da imamo na raspolaganju 1200 m3 frakcija pijeska za izradu betonskih smesa. Fabrika betona takođe ima 300 tona kanti za cement. Sve zajedno, to je glatka operacija čak iu većim porudžbenicima, izvođenje velikog betona.

Opis posla: šifra 019
Vozač C kategorije miksar i rad sa betonskom pumpom – radi se u Sloveniji

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
• starost od 25 do 45 godina
• Najmanje 1 godine iskustva sa vožnjom miksera in 7 godina vozačka dozvola C kategorije,
• Dobro fizičko stanje,
• motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• radno vrijeme – od ponedeljka do petka i tri subote u mjesecu
• Kod 95,
• Taho kartica vozača – prioriteta
• Poskusni rad 1 mjesec
• Radi se u Sloveniji….
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize)

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina viza)
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• godišnji odmor 20 dana
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• solidna i redovna plata, od 1200€ neto dalje, ovisi koliko sati se radi
• boravak je trošak radnika (100-150€)
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Trebamo 2 vozača, koja poznajeta i betonsku pumpu

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
6

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija