Objavljeno: dec 05 2017 06:18

Cevar, zavarivač posao u Sloveniji šifra 012/2

Objavljeno: dec 05 06:18
Pregleda: 9
Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Opis posla: šifra 012/2
Rad u rad u proizvodnji, montaža i demontaža mašina u proizvodnji, remont i servisi mašina u papirni industriji, bravarski posli i zavarivanje….

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja zavarivač, cevar, bravarske, mašinke, tehničke struke,
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• vozačka dozvola B kategorije,
• poznavanje računara osnovno,
• starost od 30 do 35 godina
• Namanje 3 godine iskustva u sličnom položaju,
• Dobro fizičko stanje
• motoričke sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• poželjno poznavanje pasivno engleskog jezika,
• rad na višini,
• ponekad nočni rad
• Poznavanje zavarivanja Mig, Mag, elektro, Atesti - prioritet

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (početna od 1000€ do 1300€ ovisi od znanja i iskustva)
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana plača se svaki dan po 6,12€
• godišnji odmor najmanje 20 dana
• poslodavac organizuje boravak, u vezi troškova dogovor
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
9