Objavljeno: nov 12 2017 08:31

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 017

Objavljeno: nov 12 08:31
Pregleda: 5
Opis posla: šifra 017
Međunarodni transport šleper – cerada vozi se Italija

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
• Italijanski ili Engleski jezik pasivno
• starost do 50 godina
• Najmanje 2 godine iskustva na međunarodnom transportu,
• Dobro fizičko stanje,
• motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• radno vrijeme – ponedeljeka do petaka, ponekad se vrača u subotu
• Kod 95
• Taho kartica vozača - prioriteta
• vozi se samo Italija,

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• godišnji odmor 24 dana
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• solidna i redovna plata, od 1500€ do 1650€ neto, ovisi koliko je radnih dana u mjesecu, na dan dođe 75,00€ neto
• boravak je trošak radnika od 100€ do 150€ mjesečno
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
5

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija