Objavljeno: avg 05 2021 02:23

Diplomirani pravnik

Objavljeno: avg 05 02:23
Pregleda: 13
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Makedonije, iz Skoplja koji se bavi trgovinom zbog povećanog obima posla potražuje diplomiranog pravnika za rad.
Mesto rada: Beograd
Pozicija : Diplomirani pravnik m/ž
Veći broj izvršilaca : 2

Uslovi :
- VII stepen strucne spreme pravnog fakulteta
- Bez ili sa radnim iskustvom
- Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
- Obavezno znanje engleskog jezika (napredan nivo)

Zaduženja:
- Administrativni poslovi
-Izrada ugovora
- Arhiviranje,ažuriranje i zavodjenje dokumentacije
-Rad u spoljnoj trgovini
- Zaključivanje ugovora sa inostranim i domaćim klijentima
-Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
- Pružanje i davanje pravnih saveta
– Mogućnost putovanja do sedista firme koja se nalazi u Makedoniji

Profil kandidata kojeg tražimo:
- Samostalan i rad u timu
- Dobra komunikacija sa saradnicima
- Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
- Analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija

Nudimo:
- Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
- Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
- Rad na neodređeno - Osmočasovno radno vreme - Ugovor o radu - Redovna mesečna zarada, visoko kotirana
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili pozvati na broj telefona: + 381 64 126 00 55

Blize informacije na www.partners-orka.co.rs
Kandidati koji poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke mogu ostaviti svoje podatke popuniti CV online upitnik na sajtu htt://partners-orka.co.rs/oglasi-poslovi/u segmentu/oglasi-poslovi

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
Agenciske usluge su besplatne za kandidate.

13
0641260055