Objavljeno: maj 04 2017 08:08

Potrebna Sekretarica

Objavljeno: maj 04 08:08
Pregleda: 4
Potrebna Poslovna sekretarica.
Zaduženja i odgovornosti:
- Administrativni poslovi obrade i sortiranja dokumentacije - Prijem i obrada dokumentacije o zasnivanju radnog odnosa 
- Prijave i odjave radnika u RF PIO i RF ZO
- Kurirski poslovi (Banka, Pošta, Poreska uprava itd.)
- Izdavanje raznih potvrda iz radnog odnosa
- Komunikacija sa poslovnim partnerima, saradnicima i zaposlenima putem (telefona, fax-a, e-mail)
Uslovi:
- Minimum SSS
- Poželjno prethodno iskustvo u administrativnim poslovima
- Rad na računaru (Internet, Microsoft Office)
- Poželjno znanje Nemačkog jezika
- Razvijena analitičnost i tačnost u radu
*Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite elektronski na nas e-mail [email protected]
4
+38162266366