Objavljeno: jan 10 2022 10:56

Lakirer za miksere i kipere m/ž

Objavljeno: jan 10 10:56
Pregleda: 13
Partners&Orka reklamna agencija, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, usled povećanog obima posla potražuje radnika na poziciji
LAKIRER ZA MIKSERE I KIPERE m/ž

Mesto rada: Porta Westfalica (Nemačka)
Obezbeđen smeštaj

Opis posla:
- Lakiranje komercijalnih vozila
- Kontrola kvaliteta

Uslovi:
- Završena obuka lakirera ili iskustvo (minimum godinu dana)
- Pouzdan, predan, timski igrač
- Inicijativa i fleksibilnost
- Samostalnost u radu

Zaposlenima nudimo:
- Siguran posao
- Dobro društveno okruženje
- Iznadprosečna plata sa mogućnostima razvoja
- Netto zarada 12-16 eura po satu
- Puno radno vreme
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Smeštaj i osiguranje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona +381600996243
Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke
13
0600996243