Objavljeno: jan 10 2022 11:08

Monter građevinskih mašina m/ž

Objavljeno: jan 10 11:08
Pregleda: 8
Partners&Orka reklamna agencija, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, usled povećanog obima posla potražuje radnika na poziciji
MONTER GRAĐEVINSKIH MAŠINA m/ž

Mesto rada: Porta Westfalica (Nemačka)
Obezbeđen smeštaj

Opis posla:
- Montaža delova, miksera i kipera
- Priprema vozila za lakiranje
- Kontrola kvaliteta

Uslovi:
- Uspešno završena obuka industrijskog mehaničara ili iskustvo (minimum godinu dana)
- Sigurno rukovanje tehnikama zavarivanja
- Poželjno znanje iz automobilske mehatronike
- Osećaj odgovornosti, pouzdanosti i timski igrač

Zaposlenima nudimo:
- Siguran posao
- Dobro društveno okruženje
- Iznadprosečna plata sa mogućnostima razvoja
- Neto zarada 12-16 eura po satu
- Puno radno vreme
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Smeštaj i osiguranje

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected] ili pozvati na broj telefona: +381600996243
Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke.

8
0600996243