Objavljeno: jan 26 2017 01:14

Automehaničar sa iskustvom

Objavljeno: jan 26 01:14
Pregleda: 5
Ovlašćeni partner za Toyota vozila „Auto Turing Stanojević“d.o.o.,ulica Smederevski put br.35 Kaluđerica, Beograd zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem radnika – sledećih profila:

AUTOMEHANIČAR
2 izvršioca

Kandidat treba da bude sposoban, vredan, pedantan, odgovoran i da ima želju da napreduje i usavršava svoje znanje

USLOVI:
• Minimum III/IV stepen stručne spreme: zanatska, saobraćajna, elektro ili mašinska struka
• Vozačka dozvola B ili C kategorije
• Minimum 5 godina radnog iskustva u struci
• Poželjno osnovno znanje engleskog jezika
• Poznavanje rada na računaru i auto dijagnostici
• Poznavanje i poštovanje procedure rada kao i poštovanje zadatih rokova

OPIS POSLA:
Redovno servisiranje, održavanje, popravke i zamene rezervnih delova na motornim i lakim terenskim vozilima u garantnom i van garantnom roku.

CV sa biografijom slati elektronski na office@toyota-turing ili na adresu: Auto Turing Stanojević d.o.o., Smederevski put br.35, 11130 Kaluđerica, Beograd

Trajanje oglasa: 28.02.2017.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
5