Objavljeno: jul 29 2020 09:37

Šankeri (Hrvatska, Primorje) M/Ž

Objavljeno: jul 29 09:37
Pregleda: 19
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, potražuje radnike za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske.
Pozicija: Šanker/Šankerica.
Broj izvršilaca: 2.
Mesto rada: Selce, Rijeka/Hrvatska.
Opis posla:
• Priprema toplih i hladnih napitaka, pružanje kvalitetnih usluga gostima po instrukcijama menadžera restorana.
• Briga o željama i potrebama gostiju
• Briga o čistoći inventara i prostora.
• Organizacija stolova i primanje narudžbina.
Uslovi:
• Obavezno radno iskustvo od minimum 2 godine.
• Prednost imaju radnici/e sa iskustvom rada na Hrvatskom primorju.
• Važeći pasoš Republike Srbije.
• Prednost imaju kandidati sa EU pasošem.
• Urednost i gostoljubivost.
• Poznavanje različitih vrsta pića (koktela) i njihove pripreme.
• Odgovornost u obavljanju radnih zadataka.
• Fleksibilnost i profesionalni odnos prema gostima.
• Poznavanje engleskog jezika (poznavanje nemačkog jezika je prednost ali ne i obavezno).
Nudi se:
• Ugovor o radu (na određeno vreme).
• Mogućnost stalnog zaposlenja.
• Stimulativna zarada od 900 do 1000 evra+bakšis.
• Smeštaj i ishrana.
• Oprema za rad.
• Bezbednost i zdravlje.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
Kontakt telefoni:
+381 60 33 13 666
+381 11 26 83 486
Adresa: Durmitorska 14, Beograd

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka samo gde ispunjavaju uslove konkursa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

19
0603313666