Objavljeno: mar 19 2021 02:15

VASPITAČ/CA U PRIVATNIM I DRŽAVNIM VRTIĆIMA /FRANKFURT/NEM

Objavljeno: mar 19 02:15
Pregleda: 19

VASPITAČ/CA U PRIVATNIM I DRŽAVNIM VRTIĆIMA /FRANKFURT/NEMAČKA SA I BEZ EU DOKUMENATA
Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Frankfurta- Nemačka, radi zakup oglasnog prostora, informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Vaspitač u privatnim i državnim vrtićima M/Ž
Uslovi rada:
– prva smena, osam sati rada
– rad se obavlja u privatnim i državnim vrtićima Frankfurta i okolina
– radi se sa decom predškolskog uzrasta do 6 godina starosti
Opis posla:
– briga o fizičkom, psihičkom, socijalno-emocionalnom, spoznajnom razvoju deteta
– briga o razvoju komunikacije i stvaralaštva
– saradnja sa stručnjacima lekarske, pedagoške, sociološke i psihološke struke
– blagovremeno uviđanje eventualnih nedostataka ili izuzetnih sposobnosti deteta
– obrazovanje i vaspitavanje dece

Uslovi za apliciranje:
– visoka stručna sprema vaspitačkog smera
– minimum A2-B1 nivo nemačkog jezika
– položen državni ispit ili licenca
– prednost radno iskuvstvo sa decom predškolskog uzrasta
– poželjan EU pasoš ali nije obavezan uslov izrada radnih dozvola

Poslodavac obezbedjuje:
– ugovor o radu, sve benefite i tretman radnika jednak zemlji rada
– mogućnost dodatne obuke znanje nemačkog jezika d o nivoa B2
– izradu radnih dozvola, mogučnost pomoći dolaska u zemlju rada
– osnovnu bruto zaradu od 2845 eura sa tendencijom povećanja zavisno od
znanja jezika, radnog iskustva, zalaganja
– bezbednost i zdravlje na radu
– privremeni smeštaj
Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: [email protected]
Prijave dostaviti na nemačkom ili srpskom jeziku.
Kontakt telefon za bliže informacije: 064 126 00 55 ili 011/2683486
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 60 dana od dana postavke oglasa.
19
0641260035