Objavljeno: nov 17 2021 01:21

Vaspitač/ica

Objavljeno: nov 17 01:21
Pregleda: 15
VASPITAČ/ICA

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Nemačke, potražuje radnike za radno mesto na poziciji:
Vaspitač/ice:
Mesto rada: Nemačka
Potrebno: 15 radnika
Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- Diplomirani vaspitač, VII stepen
– Poželjno znanje nemačkog jezika
– Potrebna licenca ili državni ispit za vaspitače
Opis poslova:
• Briga o deci tokom njihovog boravka u predškolskoj ustanovi
• Briga o psihičkom, fizičkom i emotivnom razvoju dece
• Rad po planu i programu institucije
• Rad u privatnim i državnim predškolskim ustanovama

Poslodavac obezbeđuje:
• Puno radno vreme
• Obezbeđen smeštaj
• Obuku učenja nemačkog jezika do nivoa B2
• Radne dozvole izrađuje poslodavac

Kontakt telefoni za bliže informacije: 011 3611 254
+381641260055
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: [email protected]
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
15