Objavljeno: sep 22 2021 09:02

RADNIK NA PAKOVANJU ROBE

Objavljeno: sep 22 09:02
Pregleda: 7
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta firmu iz Beograda, koja skoro se skoro dve decenije bavi pravljenjem čokoladnih proizvoda ručne izrade – radi zakup oglasnog prostora, zbog potražnje kandidata za radnu poziciju:

Mesto rada: Beograd – centar, Dedinje

Opis posla:
- obavlja pomoćne poslove u procesu proizvodnje
– prati rokove trajanja robe na prijemu i ispravnost robe koju zaprima;
– blagovremeno ističe deklaracije i i odgovoran je za ispravnost deklaracija,
- održava higijenu magacina i manipulativnog prostora van magacina kao i higijenu maloprodajnog objekta;
– učestvuje u postupku povrata robe i na dnevnom nivou vodi evidencije prijema i povrata robe;
– primenjuje usvojene standarde i procedure rada;
– pridržava se procedura ponašanja na radnom mestu na koje je raspoređen;

Profil kandidata koji tražimo:

• Visok nivo organizovanosti, snalažljivosti i odgovornosti za poverene obaveze, vredna, pedantna, motivisana osoba radi obavljanja pomoćnih poslova u procesu proizvodnje i poslova pakovanja proizvoda uz strogo pridržavanje sanitarnih i higijenskih propisa.

Nudi se:

• Prijatna radna atmosfera i uslovi rada
• Redovna primanja na mesečnom nivou
• Stalan posao – Ugovor o radu, prijava od prvog radnog dana
• Mogućnost napredovanja I učenja
• Plata srazmerna radnom angažovanju.

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na e-mail: [email protected]

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon: 060 66 88 905
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.

7