Objavljeno: jan 17 2022 10:53

Mesar na prerađevinama od mesa (m/ž)

Objavljeno: jan 17 10:53
Pregleda: 18
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu „Prerada mesa Slavonac“ iz Surčina, zbog povećanog obima posla, na duži vremenski period, potražuje radnika na poziciji:

Mesto rada:
-Surčin, Zemun.
Vi ste iskusan mesar/ka, posvećen/a svom poslu i ugostiteljstvu?
Uspešno pružate visokokvalitetne usluge?
Odgovorni ste u svom poslu i mislite da zaslužujete novo, autentično i ekskluzivno okruženje?

Opis posla:
- Obrada, izlaganje i prodaja mesa i mesnih prerađevina
- Održavanje higijena vitrina i ostalog radnog prostora
- Ostale akrivnosti u skladu sa prirodom posla koji obavlja
Uslovi:
- Iskustvo rada minimum dve godine
- Srednja prehrambena škola, smer mesar
Poslodavac obezbeđuje:
- Ugovor o radu na određeno vreme, na 60 dana, sa tendencijom stalnog zaposlenja
- Puno radno vreme 7-15h, nedelja slobodan dan.
- Visokokotirajuća plata
Napomena:
- Kandidati poji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa, svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]
- Bliže informacije se mogu dobiti pozivom na broj 0641194995 direktor Dušan Janković
- Kandidati koji su zainteresovani za ou vrstu angažovanja mogu popuniti formular na našem sajtu na sledećem linku http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
- Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti zapotrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka
- Oglas je aktuelan do 30 dana
- Usluge agencije su besplatne za radnike koji potražuju posao

18
0603313666