Objavljeno: okt 01 2021 03:23

Operater u kladionici / više gradova

Objavljeno: okt 01 03:23
Pregleda: 18
Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resurza za svog renominiranog klijenta iz Čačka usled razvoja kompanije vrši zakup oglasnog prostora i potražuje kandidate za rad na poziciji:
OPERATER/AGENT U KLADIONICI
Mesto rada: Čačak, Užice, Kraljevo, Valjevo, Bor, Kikinda, Ivanjica, Novi Pazar
Zaduženja i odgovornosti:
 Komunikacija /pružanje informacija klijentima;
 Uplata i isplata na slot aparatima;
 Briga o bezbednosti novčanih sredstava;
 Posluživanje pića;
 Briga o higijeni lokala;
Uslovi rada:
 SSS
 Iskustvo nije neophodno;
 Samostalnost u radu;
 Orijentisanost ka timskom radu;
Poslodavac obezbeđuje:
 Stabilno radno okruženje;
 Mogućnost usavršavanja i napredovanja;
 Bezbednost i zdravlje na poslu;
 Rad u smenama;
Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju (CV) mogu poslati na e-mail adresu: [email protected]
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke popuniti CV Online upitnik na sajtu
Kontakt telefon za bliže informacije: (+381) 063637627
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.
18
0603299934