Kompanijski oglas Objavljeno: okt 16 2020 10:24

Smenovođa zaposlenih na održavanju higijene

Objavljeno: okt 16 10:24
Pregleda: 10
Upoznavanje i opis posla:

Šef smene zaposlenih na održavanju higijene vodi i upoznaje radnike sa objektom i njihovim zaduženjima na istom. Vodi smenu radnika na održavanju higijene, usmerava ih i prati kvalitet izršenih radova.

Zadaci:
* Vodi smenu radnika.
* Uvodi novozaposlene u process rada.
* Dodeljuje zadatke prema predviđenom planu.
* Prati utrošak materijala, opreme i sredstava za rad.
* Svakodnevno obaveštava pretpostavljenog menadžera o stanju na objektu.

Sposobnosti:
* Posvećenost poslu, ozbiljnost i odgovornost.
* Dobre komunikacione sposobnosti.
* Sistematičnost u radu.

Uslovi:
* Da imate mogućnost stalnog rada u drugoj smeni.

Nudimo:
* Siguran posao.
* Redovnu zaradu.
* Dobre uslove rada.
Opis linka

Invekta d.o.o.

Održavanje higijene
Poseti stranicu naše prodavnice

10
0695557139