Objavljeno: sep 28 2021 09:03

Zavarivači CO2 / Koale plus

Objavljeno: sep 28 09:03
Pregleda: 13
Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resurza za svog renominiranog klijenta – firmu Koale Plus iz Sombora – vrši zakup oglasnog prostora i potražuje kandidate za rad na poziciji:
ZAVARIVAČI – CO2
Opis posla: Rad na remontu starih ili na izradi novih vagona.
Uslovi:
 iskustvo u CO2 zavarivanju
 samostalnost u radu;
 sposobnost za rad u grupi;
 ispunjavanje uslova probnog rada:
zavarivanje vertikala, suceonih ploča oborenih ivica,
korena, popuna, završnih prelaza;
Poslodavac obezbeđuje:
 besplatan smeštaj;
 hrana – dva obroka;
 mesečna karta za prevoz;
 početna satnica 350-570rsd;
 prijavu od prvog radnog dana;
 bezbednost i zdravlje na radu;
 motivacione premije;
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju (CV) mogu poslati na e-mail adresu: [email protected]
Kandidati koji prijave prosledjuju preko upitnika saglasni su da se njihovi podaci i prijave mogu prosledjivati na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke popuniti CV Online upitnik na sajtu http://partners-orka.co.rs /oglasi-poslovi/ u segmentu /ogasi poslovi/

Kontakt telefon za bliže informacije: (+381)691664902 (Viber/WhatsApp)

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.
13
0603313666