Objavljeno: sep 22 2017 12:01

Bravar, mašinski tehničar posao u Sloveniji

Objavljeno: sep 22 12:01
Pregleda: 3
Tražimo radnike za rad u Sloveniji

Opis posla: šifra 011
Radi se u tvornici staklenih proizvoda

Očekujemo:
• stručno obrazovanja bravar ili druge mašinska struke
• Poznavanje poznavanje mašine IS Emhart - prioritet
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog,
• Namanje 3 godine iskustva u sličnom položaju,
• Dobro fizičko stanje i starost do 40 godina
• motoričkih sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i zaposlenim
• radi se 8 sati dnevno na četeri izmene, dopodne, poslipodne, noču i onda dva dana slobodan

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, (početna od 750€ dalje ovisi od znanja i iskustva)
• jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€
• financijska nagrada za božič (božičnica)
• za dobar rad financijska stimulacija
• prehrana se plača kot plače 5,00€ na dan
• prevoz na posao organizovan
• pomoč da se nađe boravak, trošak radnika
• interes zapošljenja familije,
• troškove ljekarskog pregleda nosi staklara

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati)
3