Objavljeno: okt 30 2020 03:42

BRAVAR-MONTER, MESTO RADA: BEOGRAD

Objavljeno: okt 30 03:42
Pregleda: 3

Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Beograda, radi potražnju za radnicima sledećeg profila:

Pozicija: 1. BRAVAR- MONTER- veći broj izvršilaca

Mesto rada: Beograd.

Opis posla:

-Izrada delova metalskih konstrukcija, obrada limova, metalnih profila i cevi.

-Izvodjenje montažnih radova na gradjevinskim objektima

-Lepljenje završnih obloga, (keramike, kompakta,alubonda, trespe i kamena)

Uslovi neophodni za rad:

-Radno iskustvo na ovom ili sličnim poslovima.

-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti.

-Preciznost i pedantnost.

-Spretnost i razvijena koordinacija pokreta

Poslodavac obezbeđuje:

-Stalno zaposljenje i ugovor o radu

-Redovnu isplatu.

-Mogućnost brzog napredovanja.

-Rad u profesionalnom timu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:

064 1260055 ili 060 329 99 34 ili proslediti svoj CV na mejl:

[email protected] ili [email protected]

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.
3
0606688905