Objavljeno: maj 18 2022 02:26

Električar m/ž Nemačka

Objavljeno: maj 18 02:26
Pregleda: 18
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, vrši zakup oglasnog prostora za svog renomiranog klijenta iz Hrvatske (Zagreb), Elektro Štrkalj, koji se bavi elektroinstalacijskim radovima i koji za svoje potrebe potražuje kandidate za poziciju posla:

Električar m/ž

Mesto rada: Nemačka
Više izvršilaca

Opis posla:
- Poslovi održavanja – industrijski remont,
- Postavljanje električnih instalacija,
- Remont i rekonstrukcija elektro delova postojeće instalacije i opreme,
- Korišćenje i razumevanje tehničke dokumentacije,
- Preventivno angažovanje na poslovima elektroodržavanja.

Uslovi:
- SSS elektrostruke,
- Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – minimum 2 godine,
- Poželjno znanje nemačkog jezika,
- Temeljnost i preciznost u radu.

Poslodavac obezbeđuje:
- Ugovor o radu na godinu dana sa mogućnošću produženja,
- Izrada radnih dozvola, boravišnih dozvola i viza,
- Bezbednost i zdravlje na radu,
- Oprema za rad,
- Zarada 10 eura neto,
- Smeštaj,
- Prevoz do mesta rada.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu: [email protected], ili pozovite na broj telefona: +385957301446
ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke.

18