Objavljeno: sep 22 2020 09:43

Poslovođa/Šef gradilišta m/ž

Objavljeno: sep 22 09:43
Pregleda: 30
Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu (izgradnja puteva, autoputeva…), radi zakup oglasnog prostora i pronalazak kadrova, potražuje izvršioca na poziciji:
-Potrebno više izvršilaca posla-
• Mesto rada: Beograd
• Za lica iz unutrašnjosti, smeštaj i hrana obezbeđeni.

Opis posla:
· Obavljanje poslova vezanih za izvođenje radova u okviru niskogradnje
· Organizuje rad i rukovodi realizacijom izgradnje na gradilištu
· Samostalno vođenje građevinske dokumentacije, građevinskog dnevnika i građevinske knjige
· Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala
· Kontroliše kvalitet izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rad i disciplinu na gradilištu
· Neposredan kontakt sa investitorima i nadzornim organima

Uslovi:
· Od IV do VII stepena stručne spreme gradjevinske, arhitektonske ili geodetske struke
· Poznavanje rada na računaru
· Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
· Poželjno radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta
· Poželjno poznavanje zakonskih propisa vezanih za izvođenje radova
· Organizacione i komunikacione veštine

Od kandidata očekujemo:
· Organizacione sposobnosti
· Inicijativu i brzo rešavanje problema
· Istrajnost u ostvarenju zadatih ciljeva
· Fleksibilnost i brzo prilagođavanje promenama
· Razvijene komunikacijske veštine
· Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: [email protected]

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao
30
0603313666