Objavljeno: jul 27 2020 10:12

SAMOSTALNI MAJSTOR MONTAŽER PVC STOLARIJE EU PASOŠ

Objavljeno: jul 27 10:12
Pregleda: 5
Partners&Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta, firmu iz Slovenije koja se bavi PVC montažom za svoje potrebe potražuje radnike za radno mesto na poziciji: samostalni majstor-montažer PVC stolarije sa EU pasošem ili slovenačkom radnom dozvolom.
Mesto rada: Slovenija, Ljubljana
Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
 Srednja stručna sprema;
 Vozačka dozvola B kategorije;
 Obavezno radno iskustvo u trajanju od 2 godine;
 Samostalno obavljanje zadataka;
 Posedovanje EU papira (pasoš/radna dozvola)
Opis poslova:
 Montaža PVC stolarije
Poslodavac obezbeđuje:
 Ugovor o radu na određeno vreme do godinu dana uz probni rad u trajanju od tri meseca;
 Plata 1300 eur;
 Puno radno vreme od ponedeljka do petka;
 Plaćen prekovremeni rad i bonusi;
 Obuka po standardima kompanija EU zemalja;
 Obezbeđen lekarski pregled, zaštitna oprema za bezbedan rad;
 Privremeni smeštaj i pomoć u traženju smeštaja;
 kolektivni godišnji odmor od jula do decembra.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove konkursa, mogu se javiti putem el. pošte [email protected] ili putem telefona +381 60 33 13 666 i +381 11 26 83 486
NAPOMENA:
Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije. Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Usluge agencije su besplatne.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.

5
0603313666