Objavljeno: apr 05 2022 02:20

Stolar m/ž Slovenija

Objavljeno: apr 05 02:20
Pregleda: 8
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije koji se bavi proizvodnjom nameštaja potražuje radnika na poziciji posla:
STOLAR M/Ž

Lokacija rada: Novo Mesto
Slovenija

Opis posla:

- Izrada, sklapanje, montiranje različitih predmeta od drveta i pločastih materijala, kancelarijskih nameštaja
-Rad je u radionici koja broji preko 10 zaposlenih lica

Uslovi:

- SSS
- Kandidat sa radnim iskustvom za obradu drveta i pločastih materijala 3 do 5 godina
-Lica sposobna za rad na poslovima ove težine
- Poznavanje osnova tehničkog crtanja, čitanja tehničkih i građevinskih crteža, konstrukcija
- Od kandidata se očekuje preciznost ,spretnost , odgovornost i samostalnost u radu

Nudimo:
- Izrada radnih dozvola, boravišnih dozvola i viza
- Obezbeđen smeštaj i novac za obrok
- Visokokotirajuča zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti lica
- Ugovor o radu
-Bezbednost I zdravlje na radu
-Oprema za rad

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu: [email protected] ili pozvati na broj telefona +381603299934 (Mob/Viber/Whatsapp), 011/2683486 (Fix).

Ili popunite formular na našem sajtu, na sledećem linku: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
8