Objavljeno: avg 27 2021 12:40

MAGACIONERI U MAGACINU ELEKTRONSKIH KOMPONENTI (M/Ž)

Objavljeno: avg 27 12:40
Pregleda: 11
Opis poslova:
• Pakovanje i razvrstavanje robe (u pitanju su elektronske komponente ne teže od 100g - rad sa veoma sitnim delovima)
• Šifrovanje elektronskih komponenti i ostalih delova

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Završena srednja škola ili gimnazija, bilo kog smera
• Spremnost za učenje i osnovne radne navike
• Koncentracija i sposobnost procesuiranja petocifrenih brojeva
• Tehnički, trgovinski ili birotehnički smer u školi je poželjan, ali nije obavezan
• Znanje engleskog ili nemačkog jezika je poželjno, ali nije obavezno
• Osnovna znanja u radu sa računarom su poželjna, ali nisu obavezna

Nudi se:
• Radno vreme je 09-17h od ponedeljka do petka
• Prijava radnog odnosa na određeno vreme
• Redovna zarada plus naknada za prevoz 3.500 dinara
• Probni rad je 3-6 meseci
• Radni prostor prijatan, klimatizovan, obzirom na samu vrstu robe

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu: [email protected]
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: 0641260055

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objavljivanja.

11
0603313666