Napravite Mojtrg nalog i dobijte 5.000 dinara!

RADNIK ZA PROIZVODNJU I MONTAŽU ALU I PVC STOLARIJE

0 Din

Oglas preduzeća Tražim posao od: Partners&Orka 02 jul 12:07 Izbrišite, promenite ili obnovite Vaš oglas
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Kruševca koje se bavi proizvodnjom PVC I ALU stolarije zbog povećanog obima posla potražuje:
RADNIK ZA PROIZVODNJU I MONTAŽU PVC I ALU STOLARIJE

Mesto rada: Kruševac
Pozicija : RADNIK ZA PROIZVODJU I MONTAŽU PVC I ALU STOLARIJE

Nudimo:
• Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
• Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
• Stimulativna i redovna primanja
• Obezbeđen smeštaj i ishrana na terenu
• Stalni radni odnos

Uslovi:
• Potrebna vozačka dozvola B kategorije.
• Poželno iskustvo na poslovima u proizvodnji (nije obavezno).
• Opšta zdravstvena sposobnost.

Zaduženja:
• Rukovanje ručnim alatom.
• Rad na mašinama za proizvodnju stolarije.
• Montažu izrađene stolarije.
• Montažu bankomata po ugrađenoj stolariji

Profil kandidata kojeg tražimo:
• Samostalan i rad u timu
• Dobra komunikacija sa saradnicima
• Odgovornost u realizaciji projektnih zadataka
• Posvećenost i preciznost u radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs ili pozvati na broj telefona:
+ 381 64 126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglas aktuelan 30 dana od dane objave

Agencijske usluge su besplatne za kandidate.
Ka vrhu

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija