Objavljeno: nov 29 2019 02:46

Stručnjak za IT i tehničku podršku (Slovenija)

Objavljeno: nov 29 02:46
Pregleda: 11
Stručnjak za IT i tehničku podršku (sa ili bez EU dokumenata)
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, firmu iz Slovenije, vodećeg provajdera integrisanih usluga upravljanja dokumentima i elektronske usluge radi potražnju za radnicima na poziciji:
Stručnjak za IT i tehničku podršku
Mesto rada: Slovenija, Ljubljana

OPIS POSLA:
• Testiranje softverskih rešenja,
• Poznavanje web tehnologije i web usluge,
• Uklanjanje grešaka i rešavanje tehničkih problema,
• Učešće u radovima na projektima

USLOVI:
- VI, VII stepen stručne spreme
- Prednost imaju kandidati koji poseduju EU pasoš ili ličnu kartu
- Neophodno višegodišnje radno iskustvo
- Napredno JavaScript/C# programiranje i napredno znanje MS SQL-a,
- Iskustvo sa obradom dokumenata ili ERP sistemima
- Prednost imaju kandidati EU pasoš ili ličnu kartu
- Aktivno znanje engleskog jezika

PROFIL KANDIDATA:
- Spremnost za učenje i timski rad
- Pouzdanost, profesionalnost i proaktivnost
- Preciznost i inovativnost

OBEZBEĐUJE SE:
- Ugovor o probnom radu od 6 meseci sa tendencijom stalnog zaposlenja
- Rad u stručnom i dinamičnom timu
- Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
- Posao na duži vremenski period
- Stimulativna zarada zavisno od radnog iskustva i stručnosti kandidata
- Jednak radni tretman radnika zemlje rada
- Fleksibilno radno vreme u kancelarijskim prostorijama firme
- Smeštaj, izrada radnih papira i viza, bezbednost i zdravlje na radu, lekarski pregled

Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu proslediti svoju radnu biografiju na engleskom jeziku na e-mail adresu:
[email protected]
Za vise informacija, kanidati nam se mogu obratiti putem telefona:
060 33 13 666
060 32 999 34
ili doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke
11