Objavljeno: feb 22 2021 02:06

Tesari

Objavljeno: feb 22 02:06
Pregleda: 5
Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta za iz Slovačke, zbog povećanog obima posla potražuje više izvršioca za radnu poziciju „ Tesar „ i radi zakup oglasnog prostora.
Mesto rada:
Bratislava, Slovačka
Opis posla:
- Obrađivanje drveta
- Izrađivanje građevne konstrukcije.
Nudi se:
- Ugovor o radu
- Radno vreme: 8h uz mogućnost prekovremenog rada
- Obezbeđen smeštaj
- Satnica 8e
Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- Potreban slovački pobit
- Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Obrazovanje:
SSS
Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i i spunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti putem elektronske pošte na email adresu: [email protected]
Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.
5