Objavljeno: sep 04 2022 09:37

Junior Pisac Sadržaja na engleskom jeziku

Objavljeno: sep 04 09:37
Pregleda: 16
“ALL DIGITAL DOO” - Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Uslovi:

- Viša ili Visoka stručna sprema (prednost Engleski)
- Odlično znanje engleskog jezika (pisanje I čitanje)
- Istraživačke sposobnosti putem interneta i pisanje sadržaja visokog kvaliteta na dnevnom nivou
- Rad na računaru (Microsoft Word i Internet)
- Uredan, disciplinovan i ažuran pristup svakodnevnom radu
- Da živite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

- Primanje i obrada tema na osnovu sadržajnih zahteva
- Istraživanje i priprema sadržaja prema smernicama
- Isporuka sadržaja i vršenje korekcija po potrebi
- Praćenje procedura u svakodnevnom radu
- Radno vreme od 8h-16h

Beneficije:

- Probni rad / Trening faza – tri meseca – plaćeno i prijava (Ugovor o radu)
- Organizovana radna atmosfera
- Plata 40.000din - 50.000din

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na [email protected] ili putem web-a na http://alldigital.rs/karijere/pisac-sadrzaja
16
0641357343