Objavljeno: dec 16 2020 11:12

Medcinska sestra - tehničar

Objavljeno: dec 16 11:12
Pregleda: 13
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta Dom za smeštaj odraslih i starijih potražuje radnike na poziciji MEDICINSKA SESTRA- TEHNIČAR
Mesto rada:Beograd( Višnjička banja )
Opis posla: Pržanje medicinskih usluga korisnicima, kompletna nega korisnika doma, davanje lekova, injekcija i drugih terapija, kompletna nega korisnika, meri pritisak, temperaturu, previja korisnike, i sl.
*Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- Srednja stručna sprema (medicinska škola)
- radno iskustvo nije neophodno
- licenca poželjna, nije neophodna
-obavezna prijava – nezaposleno lice
*Poslodavac obezbeđuje:
- Redovna zarada srazmerna radnom iskustvu
- Ugovor o radu na neodređeno vreme
- Smena 12/24/12
*Napomena
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na e-mail adresu:
[email protected]
Kontakt telefon za bliže informacije:
0606688905
0112683486
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke
13
0606688905