Objavljeno: sep 11 2020 03:31

Negovateljica

Objavljeno: sep 11 03:31
Pregleda: 8
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa , za svog renomiranog klijenta, Dom za smeštaj i negu odraslih i starih lica koji za svoje potrebe radi potražnju za radnicima sledećeg profila:Negovateljica/lj sa radnim iskustvom, radi zakup oglasnog prostora.

Pozicije: 1.Negovateljica/ negovatelj sa ili bez radnog iskustva veći broj izvršilaca posla (9 )

Mesto rada: Beograd, Banjica, Voždovac

Opis posla:

- Stara se o svakodnevnim potrebama odraslih i starijih lica i obezbeđuje im pomoć

-Servisiranje i posluživanje hrane, briga i nega korisnika doma

-Pomoć u organizovanju socijalnih, kulturno-zabavnih aktivnosti korisnika doma

Uslovi neophodni za rad:

-Osnovna škola /SSS/ VS

-prednost radno iskusto i medicinska škola ani nije odlućujući faktor zapooslenja

-Poželjno je da kandidati imaju mesto stanovanja u blizini doma zbog dužine rada ali nije preovađujući faktor zaposlenja

-Visok nivo posvećenosti i odgovornosti

Poslodavac obezbeđuje:

-Stalno zaposljenje, ugovor o radu

-Redovnost isplate zarade

-bezbednost i zdravlje na radu

-rad od 12 sati svaki drugi dan /15 radnih dana u mesecu

-Rad u profesionalnom timu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu kontaktirati broj telefona:

060 3299934 ili proslediti svoj CV na mejl: [email protected]

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu Zakona o zastiti podataka.

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Oglas je aktivan 30 dana od datuma postavke.
8
0606688905