Objavljeno: feb 27 2018 09:21

Elektroinštalater posao u Njemačkoj– šifra 031

Objavljeno: feb 27 09:21
Pregleda: 5
Elektroinštalater – šifra 031
Naš partner je uspešno Slovenačko preduzeče, koje se bavi sa izvodenjem elektroinštalacija stavbenim i poslovnim objektima Zbog otvaranja novog posla traži više radnika.
Opis posla: šifra 031
Izvodenje elektroinštalacija jaka i slaba struja. Radi se u Njemačkoj, Frankfurt
Očekujemo:
• III. ili IV. stepen stručne sprema, Elektroinštater
• Diploma o završenoj školi elektroinštalater
• Najmanje 2 godine iskustva kao elektroinštalater
• samostalno obavljati poslove po nalogu nadređenog, timski rad i iskustvo za posao na terenu
• odgovornost i preciznost,
• vozačka dozvola B kategorije,
• poskusni rad tri mjeseca,
• poznavanje njemačkog jezika (pasivno),
• odgovarajuće lične osobine za rad na terenu i u timu,
• Dobro fizičko stanje i motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima,
• starost od 25 do 40 godina,
• Papiri EU niso potrebni, jer radimo radne dozvole (vize) za Sloveniju,

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina, radna viza)
• prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
• solidna i redovna plata, 11,00€ na sat neto
• prehrana ušteta u satnici i je trošak radnika,
• radi se od ponedeljka do subote nedelje slobodne, 1 mjesečno slobodan vikend. (subota i nedelja)
• godišnji odmor najmanje 18 dana
• jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€, posle 6 mjeseci zapošljenja
• poslodavac organizuje boravak, trošak poslodavca,
• Prevoz na posao u Njemačkoj organizuje poslodavac, troškovi prevoza poslodavac
• Prvi prevoz Slovenija Njemačka trošak poslodavca, odlazak iz Njemačke kuči trošak radnika
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac,

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla

Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
5

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija