Objavljeno: dec 17 2019 12:43

Konobar i konobarica

Objavljeno: dec 17 12:43
Pregleda: 4
Konobar i konobarica (Nemačka-EU dokumenta)
Partners & Orka, licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renimiranog klijenta, ekskluzivni restoran u Nemačkoj, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Konobar / Konobarica
Mesto rada: Nemačka, Pajne (okolina Hanovera)
Opis posla:
- Poslužijivanje hrane ,pica,
- Primanje narudžbina i naplata računa
- Dodatne ugostiteljske dužnosti
- Dočekivanje gostiju

Uslovi rada:
-SSS
-Neophodno posedovanje EU pasoša ili lične karte
-Znanje nemačkog jezika
-Neophodno radno iskustvo min. 6 meseci

Obezbedjeno je:
-Mesečna zarada od 1800eur
-Plaćen smestaj
-Ugovor o radu
-Oprema za rad
-Probni rad od 6 meseci sa mogucnoscu stalnog zaposlenja
-Posao na duži vremenski period
-Jednak radni tretman radnika zemlje rada
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angazovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju na engleskom ili nemačkom jeziku sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
[email protected]
ili na telefone:
+381 60 33 13 666
+381 60 32 999 34
ili mogu doći na adresu:
Durmitorska 14, Beograd

Usluge agencije su besplatne za kandidate.

Kandidati koji prijave dostavljaju preko elektronske poste saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanje kandidata na osnovu zakona o zastiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

4