Objavljeno: dec 17 2019 11:03

Vozači B kategorije- dostavljači paketa

Objavljeno: dec 17 11:03
Pregleda: 7
VOZAČI B KATEGORIJE ZA DOSTAVU PAKETA: (NEMAČKA – EU DOKUMENTA)
Partners & Orka, reklamna agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke, kompaniju koja se bavi dostavom paketa I pošiljki, potražuje kandidate za radnu poziciju:
VOZAČI B KATEGORIJE ZA DOSTAVU PAKETA M/Ž
Više izvršilaca
Destinacije rada: Pfafenhofen (Nemačka)

Opis posla:
- preuzimanje, sortiranje I tovarenje paketa
- dostavljanje paketa; naplaćivanje po propisima
- vraćanje nedostavljenih paketa
- dobra koordinacija u orijentacija u prostoru
- visok nivo odgovorosti I koncentracije

Uslovi:
- obavezni EU dokumenti (lična karta ili pasoš)
- vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
- neophodno radno iskustvo, minimum 2 godine
- obavezno osnovno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Zaposlenima nudimo:
- ugovor o radu na duži vremenski period sa probnim radom od 6 meseci;
- mesečn zarada od 1.700 EUR (neto)
- radno vreme: 8 sati dnevno, od ponedeljka do petka ili od utorka do nedelje
-obezbeđen smeštaj
- radna uniforma
- ugovor o radu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa kopijom vozačke dozvole mogu proslediti na:
e-mail adresu: [email protected] ili pozvati na telefon +381 603313666.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Usluge agencije su besplatne za kandidate.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke oglasa.
7
+381603313666