Objavljeno: mar 22 2022 10:32

Mehaničar i pomoćnik za bagere i terenski program m/ž

Objavljeno: mar 22 10:32
Pregleda: 10
Partners & Orka licencirana agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta iz Nemačke radi zakup oglasnog prostora, informisanje, selekciju kandidata za svoga klijenta, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Lokacija rada: Frankfurt, Manhajm i okolina
1. Mehaničar za bagere i terenski program m/ž
2. Pomoćnik mehaničara za bagere i terenski program m/ž

Uslovi:
- SSS
- Spremnost na timski rad
- Potrebno radno iskustvo na istim pozicijama
- Organizacione sposobnosti
- Odgovornost u realizaciji zadataka

Zaduženja:
- Poslovi održavanja i popravke građevinske mehanizacije, kamion, bager i automobil.

Zaposlenima nudimo:
- Obezbeđen smeštaj, dvokrevetne sobe
- Obezbeđen prevoz od mesta stanovanja do posla
- Prednost imaju lica sa EU pasošem
- Izrada radnih dozvola preko Hrvatske
- Bezbednost, oprema i zdravlje na radu
- Poželjno znanje engleskog ili nemačkog jezika
- Radno vreme 6-7h, 10e/h.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa
svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected]
Prikazati e-mail ili pozvati na broj telefona: Prikazati telefonski broj
Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti CV obrazac klikom na link: http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti
podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od datuma postavke.
10