Objavljeno: nov 19 2017 11:38

Vozač C i E kategorije, Slovenija i Engleska, 009

Objavljeno: nov 19 11:38
Pregleda: 5
Vozač C i E kategorije, Slovenija i Engleska, šifra 009
Opis posla: šifra 009
Međunarodni transport šleper – cerada Slovenija Engleska

Očekujemo:
• Najmanje stručno obrazovanja II. stepenj bilo koja škola
• Engleski jezik pasivno
• starost od 22 do 50 godina
• Najmanje 1 godine iskustva na međunarodnom transportu,
• Dobro fizičko stanje
• motoričke sposobnosti i preciznost
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• radno vrijeme – različito,
• 1 tjedan na putu, 1 tjedan slobodan
• Vozi se samo po zakonu,
• Kod 95 - prioriteta, ako nemate pomognemo da uradite

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vrijeme (1 godina) uz mogućnost produženja,
• interes, da se ostaje više godina ili stalno
• solidna i redovna plata, 1200€ mjesečno za 2 sedmica rada
• boravak ne treba jer idete kuči za slobodne dane
• troškove ljekarskog pregleda nosi poslodavac

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla

Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
5

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija