Objavljeno: maj 29 2018 06:35

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 013

Objavljeno: maj 29 06:35
Pregleda: 10
Opis posla: šifra 013
Međunarodni transport šleper – cerada, kontejner i hladnjača Slovenija i EU, ponekad Rusija

Očekujemo:

 Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
 Engleski jezik pasivno
 starost od 21 do 45 godina
 Najmanje 2 godine iskustva u međunarodnom transportu,
 Dobro fizičko stanje
 motoričke sposobnosti i preciznost
 pozitivan stav prema poslu i klijentima
 radno vrijeme – različito,
 Kod 95 - prednost, ako nemate pomažemo da uradite
 ADR – prednost
 Taho kartica vozača – obavezno ili treba uraditi uz pomoč poslodavca
 posle mesec i po ili dva meseca se ide kući na pet do šest dana
 vozi se EU, ponekad Engleska i Rusija
 vozi se kontejnar, cerada I hladnjača

Nudimo:
 zapošljavanje na određeno vreme (1 godina) uz mogućnost produženja,
 interes, da se ostaje više godina ili stalno
 godišnji odmor 20 dana
 jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€

 solidna i redovna plata, od 1600€ do 2200€, više se vozi veća je plata,
 boravak kod poslodavca, trošak poslodavca
 troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema troškova u vezi vize.

Više poslova na na FB stranici Tražim Posao Slovenija I EU ili FB ADR storitve

Ako vas interesuje posao pošaljite CV - životopis na [email protected] ili pozovite na telefon +386 31 454 337 i viber (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
10

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija