Objavljeno: maj 29 2018 06:35

Vozač C i E kategorije, Slovenija i EU šifra 032 2

Objavljeno: maj 29 06:35
Pregleda: 12

Opis posla: šifra 032 2
Naš partner je veče transportno preduzeče koje se bavi transportom razsutog materiala. Poslodavac je preduzeče sa največim brojem ovakvih kamiona u Sloveniji i specijaliziran je transport otpadnih i rasutog materiala. Ima vozila: Man, Scania i Volvo.

Očekujemo:

 Najmanje stručno obrazovanja II. stepen bilo koja škola
 Engleski ili Njemačk jezik pasivno
 starost od 23 do 50 godina
 Najmanje 3 godine iskustva u međunarodnom transportu (Europa),
 Probni rad 2 mjeseca
 Dobro fizičko stanje
 motoričke sposobnosti i preciznost
 pozitivan stav prema poslu i klijentima
 radno vrijeme – različito,
 Kod 95 - prednost, ako nemate organizujemo da uradite
 Taho kartica vozača – ako nemate uradi poslodavac
 Radi se dve do tri sedmice a onda vikend kuči,
 vozi se EU,
Potrebno poznavanje vožnje šlepera u rikverc

Nudimo:
 ugovor o zapošljavanju na određeno vrijeme (1 godina) a onda produži na neodređeno vreme,
 viza se radi na jednu godinu a onda produži,
 prijava u penzijsko i zdravstveno osiguranje,
 interes, da se ostaje stalno,
 godišnji odmor avgust 2 sedmice, decembar 2 sedmice
 jednom ljetno regres u visini cca 600€ do 650€ neto,
 solidna i redovna plata, od 1800€ do 2000€, vozi se regula,
 prijava boravka sređena, trošak 30€, kad ste slobodni vikend idete kuči
 hrana je organizovana, trošak poslodavca
 troškove lekarskog pregleda snosi radnik i kasnije dobije vračeno

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema troškova u vezi vize.

Više poslova objavljenih na FB stranici Tražim Posao Slovenija I EU ili FB stranica ADR storitve

Ako vas interesuje posao pošaljite CV - životopis na [email protected] ili pozovite na telefon +386 31 454 337 i viber (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
12

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija