Objavljeno: mar 04 2018 09:58

Vozač CiE kategorije po EU šifra 034 2

Objavljeno: mar 04 09:58
Pregleda: 2

Naš partner je manje Slovenačko transportno preduzeče koje vozi tovornjake po EU .
Opis posla: šifra 034 2
Vozač C i E kategorije po EU

Očekujemo:
• Zvršena osnovna škola
• starost od 25 do 50 godina
• Najmanje 1 godine iskustva na vožnji CiE kategorije,2 godina vozačka E kategorije
• Pasivno poznavanje nemačkog jezika
• Dobro fizičko stanje,
• Poznavanje navigacije
• motoričke sposobnosti i preciznost,
• pozitivan stav prema poslu i klijentima
• radno vrijeme – dva vikenda mjesečno se radi, dva slobodno
• Kod 95
• Taho kartica vozača – prednost
• Probni rad 3 mesece
• Papiri EU ili radna viza u EU,

Nudimo:
• zapošljavanje na određeno vreme (1 godina viza)
• interes, da se ostaje više godina
• godišnji odmor 20 dana
• jednom godišnje regres u visini cca 600€ do 650€
• solidna i redovna plata od 1800 do 2000€
• boravak je trošak radnika
• troškove lekarskog pregleda snosi poslodavac

Sve troškove vize i troškove agencije plača poslodavac. Radnik nema troškova u vezi vize.

Informacije preko maila [email protected] na telefon +386 31 454 337 (od ponedeljka do petka od 9.00 do 16.00 sati) Upišite šifru posla
Ukoliko ovaj oglas prekrši Pravila Oglasa ili Sigurna trgovina
2

Adresa:

Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.

Više informacija