Objavljeno: maj 13 2021 10:27

Team leader prodajnog centra

Objavljeno: maj 13 10:27
Pregleda: 7
Partners & Orka, reklamna agencija za ljudske resurse, za svog renomiranog klijenta iz Beograda koji se bavi prodajom suplemenata zbog povećanog obima posla potražuje Team leader-a prodajnog centra i radi zakup oglasnog prostora.
Mesto rada: Beograd
Pozicija : Team leader prodajnog centra
OPIS POSLA:
• organizacija i kontrola prodajnog tima
• usmeravanje prodajnog tima u cilju povećanja prodaje i kvaliteta prodaje
• praćenje dnevne realizacije
• edukacija i motivacija prodajnog tima
• regrutovanje i obuka novih radnika
• ostvarivanje postavljenih mesečnih ciljeva prodaje
• praćenje razvoja tržišta
USLOVI:
• radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• više ili visoko obrazovanje
• poznavanje prodajnih tehnika
• liderske sposobnosti
• poznavanje rada na računaru
• poželjno je dostaviti preporuke
NUDIMO VAM:
• Ugovor o radu
• Dinamičan posao u stabilnom i perspektivnom okruženju
• Fiksnu zaradu i bonus u skladu sa rezultatima prodajnog tima
• Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja

• Rad na neodređeno
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: [email protected] ili pozvati na broj telefona: + 381 60 329 99 34
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.
– Oglas aktuelan 30 dana od dane objave
–Agenciske usluge su besplatne za kandidate.
7
0603299934