Objavljeno: jan 26 2022 11:17

Vozač E kategorije u medjunarodnom transportu

Objavljeno: jan 26 11:17
Pregleda: 9
Partners & Orka,reklamna agencija iz oblasti ljuskih resursa za svog klijenta koji se bavi medjunarodnim transportom,za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju:
- VOZAČ u medjunarodnom i domacem transportu
Mesto rada: Italija,Austrija,Nemačka
Opis posla:
- Vrši prijem, prevoz i manipulaciju robom (istovar i predaja) po utvrđenim linijama;
- Vrši nadzor i obezbeđenje nad zaduženom robom i ambalažom od momenta prijema do završetka isporuke;
- Stara se o pravilnom prosleđivanju prateće dokumentacije;
- Stara se o pravilnom prevozu robe i ispravnoj opterećenosti vozila;
- Uredno popunjava i pravda svu dokumentaciju vozila i vozača i blagovremeno ih predaje na obradu koordinatoru transporta;
- Vodi evidenciju pređene kilometraže utroška goriva i maziva
- Obevezan je da se stara o čistoći kamiona i tovarnog prostora/cisterne prevashodno
Poslodavac obezbedjuje:
- Izradu radnih dozvola i viza
- Zarada 1700 EUR (obračun se radi u nacionalnoj valuti) sa tendencijom povećanja usled povećanja obima posla
- Ugovor o radu na godinu dana
- Bezbednost i zdravlje na radu
Uslovi :
- Posedovanje vozačke dozvole E kategorije
- Posedovanje koda 95 i taho karte
- Obavezno vozačko iskustvo ( u medjunarodnom i domaćem transportu)
- Dobra koordinacija i orjentacija u prostoru
- Odgovornost i samostalnost u radu
Kandidati prijave mogu poslati na e-mail: [email protected] ili se mogu direktno javiti na telefon: 011 2683 486
Kandidati koji ne poseduju CV mogu ostaviti svoje podatke i popuniti CV.Online upitnik za popunjavanje je na sajtu http://partners-orka.co.rs /oglasi-poslovi/ u segmentu /oglasi poslovi/
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave.
9