Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz Slovenije – lanac restorana domaće kuhinje, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje kandidate za radnu poziciju: Kuvar/ica na sajmu u Dubaiju
Restoran iz Slovenije potražuje kuvara sa iskustvom za rad na sajmu u Dubajiu, od 1.10.2021 do 31.03.2022, a nakon završenog sajma poslodavac zapošljava u svojim restoranima u Sloveniji.
Plata: 2500 eura u Dubaiju Prednost imaju kandidati sa EU papirima Opis posla Priprema hrane u restoranu. Radno iskustvo Završena srednja ugostiteljska škola (kuvar).Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama.
Prijave slati na mail: poslovnaponuda@partners-orka.co.rs Kontakt telefon: +381 60 099 62 43 Kandidati koji nemaju CV, mogu aplicirati popunjavanjem formulara na našoj stranici Partners&Orka – CV Online Upitnik | Partners & Orka (partners-orka.co.rs) Oglas važi 30 dana od datuma postavljanja.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka. Usluge Agencije su besplatne za kandidate kojii konkurišu.
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.