Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Retko u ponudi, luksuzan stan DEDINJE u blizini Belog Dvora, 100m2, terasa, CG, trosoban, VPR(2), Uknjižen, Luksuzan, Parking mesto u dvorištu.
Zelena oaza u pravom smislu reči, okružen ambasadama u najmirnijem delu Dedinja, kompletno renoviran po najvisim standardima pre godinu dana, sa saunom, proširenom tus kabinom, mogućnošću addaptacije u cetvorosoban ili petosoban stan. Prodavnica i pijaca na nekoliko minuta hoda a Maxi je udaljen par minuta kolima. Stan je opremljen najkvalitetnijim Bosch uređajima, vertikalnim smart wifi bojlerom. Zgrada izgrađena od izuzetno kvalitetnih i izdrzljivih izolacionih materijala, sendvic zid sa kvalitetnom fasadom od oko 40cm debljine, sa jako kvalitetnom izolacijom. Visina plafona je 270cm. Raspored stana: ulaz/hodnik, malo kupatilo, veliko kupatilo, open space dnevna soba, trpezarija i kuhinja u nastavku izlaz na terasu, dve sobe sa prednje strane zgrade sa izlazom na malu terasu. Stan je prikljucen na centralno grejanje, radijatori su moderni, petodelni ima ih puno i izuzetno greju ali su skoro neprimetni, racun za Infostan sa grejanjem je oko 90 eur mesecno. Zgrada ima jos 6 stanova. Veoma luksuzna drvenarija kompletno u stanu (drvo/aluminijum) u odlicnom stanju. Drveni parket je u odlicnom stanju, prošle godine renoviran. Sauna izgradjena pre godinu dana od belog bora sa najmodernijom opremom. Takodje u stanu ostaju luksuzni ugradni ormari, cipelarnik, kao i ormar u dnevnoj i spavacoj sobi. Izuzetna lokacija, veza sa centrom preko Dedinja (Pinka) za par minuta, kao i par minuta preko bulevara Patrijarha Pavla sa mostom na Adi i centrom. Veoma miran kraj i komsiluk, okruzen mnostvom zelenila, sa svojom bastom ispred. Ono što je dodatan plus ovom stanu je velika i lepo uredjena terasa od 15m2, sa nadstresicom. Druga mala terasa (lođa) vodi iz obe spavace sobe na terasu od 5m2 i spoljnu baštu od oko 15m2. U cenu je uracunato i rezervisano parking mesto u dvoristu zgrade. Trostrano orijentisan, jako svetao stan. Zgrada je izuzetnog kvaliteta u odnosu na ostale slične novogradnje, izolacija je odlična, boja i fasada izuzetno očuvani, odličan krov po najvišim standardima.
Javna parking mesta su dostupna i uglavnom poluprazna ispred ulaza, pođto je mirna ulica sa malo stanara. CENA: 340.000 EUR Agencijska provizija 2% Kontakt: 063 356-588, 063 880-19-56 Broj u registru posrednika 1245
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.