Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Vito u odlicnom stanju bez ikakvog ulaganja i bilo kakvih mana sve i svako dugme je ispravno ima i webasto dva kljuca sa daljinskim otvaranjem odradjeni svi servisi ulje filteri pk kais ima xenone 6000k sa led pozicijom registrovan celu godinu bukvalno je sedi i vozi potrosnja plina je 12.5-13 litra po gradu na otvoreno 8 litra sve 4 iste ekstra zimske gume MOZE ZAMENA ZA AUTO SA 5 VRATA DO 3000e cena u zameni zavisi koliko realno cenite vas auto za vise informacija pozovite MOLIM SAMO OZBILJNE KUPCE kombi je preso 204800km registrovan na 7+1
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.