Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Ovog jorkija sam kupio pre 5 godina. Uvezen je iz Madjarkse, ima sve papire, ima pasos, redovno je vakcinisan, zdrav, jako lep i izuzetno dobre naravi... Ima sve sta mu treba ali jedino mu fali jedna zenkica za parenje posto jadnicak nikada nije imao sansu da se pari...
Ne bih trazio ni jedno stene a oko cene se mozemo dogovoriti i ako mi to nije prioritet, nego da moj pas nadje zenkicu. Ovo bi mu bile prvo parenje...
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.