Da biste mogli da pravite oglase, izaberite i platite pretplatu koja vam odgovara. Takođe možete pogledati ovde "Korisničke postavke" i promenite način plaćanja.
Opel Insignia 2.0cdti 2008/9 kupljena od prve vlasnice u Srbiji, a uvezena kraj 2024god.iz Svajcarske. Auto je odrzavan i servis veliki pre 20.000km kod nje a kod mene uradjen komplet mali, servis klime, nov kompresor, 4 gume m+s stavljene nove pre 6mes, fabricka navigacija,1kljuc, nemam servisnu, trap extra, motor ok prava km 192.000km, menjac 6brzina, spolja ok i enterijer ok alu felne. Posedujem kompletno ovlascenje i obavezan prenos. Prodaja auta cena 4800€ a razlog jer kupujem Dzip (zbog zdrav.razloga). Molim samo ozbiljne kupce, zamena za dzip moguca. Auto reg.skoro do kraja oktobra 2026god Kes,,,,,mala korekcija cene a u zameni za dzip, cena kolko ste i vi realni za vas auto. U zameni za dzip cena Insignie 5500€ 066412455 Nesa Batocina
Naš sajt koristi kolačiće. Klikom na "Slažem se" ili nastavkom korišćenja sajta slažete se za upotrebom kolačića. Ukoliko se ne slažete, možete promeniti podešavanja u vašem pretraživaču.